Magnetické náramky Komplet Energetix

Magnetické náramky Energetix

Lidé po celém světě užívají klasické náramky, v našem označení Komplet . Jejich základem je chirurgická ocel, ve tvaru pružinových, otevřených nebo uzavřených obrouček, v nichž jsou precisně zakomponované permanentní neboli trvalé neodymiové magnety o síle 1200 Gaussů. Tělo náramku může tvořit také kůže nebo pryž. Některé náramky jsou obohacené o měděnou destičku, tolik důležitou pro náš organismus. Měď je stopový prvek, důležitý pro látkovou výměnu v lidském organismu. Měď z náramku prostupuje kůží do krevního řečiště a tím do celého těla. Přítomnost mědi je důležitá zejména při bolestech kloubů, artritidě, revmatismu, pro tvorbu a růst kostí, imunitní systém, zlepšení prokrvení - pocit tepla, v těhotenství, u kojenců, aktivaci enzymů a bílkovin, pro syntézu hemoglobinu, pro správnou funkci kardiovaskulárního systému a funkci centrálního nervového systému. Nabídka magnetických náramků je v několika typových velikostech, bývají přizdobené stříbrem, zlatem, zirkony, křišťály Swarovski a polodrahokamy. Může si vybrat každý, záleží, jaký má splňovat účel a pro jakou příležitost.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Naši partneři

Šperkařství Castor se zabývá produkcí mnoha různých typů zlatých a stříbrných šperků. Zlaté náušnice se vyrábí ze žlutého a bílého zlata s kameny a bez kamenů. Zlatnictví Castor dodává zlaté a stříbrné náušnice pro dospělé. Samostatnou skupinou jsou zlaté dětské náušnice s dětským zapínáním. Zlaté dětské náušnice se vyrábějí a dodávají ze žlutého zlata se zirkony. Žádané jsou zlaté dětské náušnice z bílého zlata se zirkony s rhodiováním. Dále se dodávají brilantové dětské náušnice ze žlutého zlata. Velmi módní a oblíbené jsou briliantové dětské náušnice z bílého zlata. Precizní zpracování zlatých šperků a návrhy českých návrhářů dávají šperkům jedinečnou kvalitu. Zlatnictví Castor dodává zlaté prsteny se zirkony, přírodními kameny a brilianty. Zlaté přívěsky Castor se vyrábí ze žlutého anebo bílého zlata o ryzosti 14 karátů.

Magnetické šperky Energetix se vyrábějí z kvalitní oceli v kombinaci s magnety. Magnetické přívěšky Energetix jsou velmi oblíbení pro svoji kvalitu a pozitivní vliv magnetismu na lidský organismus.

Exkluzivní stříbrné šperky MODESI jsou vyrobené s důrazem na kvalitu a design. Pro výrobu jsou použity pouze kvalitní syntetické kameny. Povrchová úprava rhodiem zaručuje zvýšený lesk. Design modelů odráží současné moderní světové trendy ve šperkařství. Stříbrné šperky MODESI - stříbrné náušnice, prsteny, náhrdelníky a soupravy. Exclusive silver jewellery MODESI - silver rings, silver earrings, silver charms, silver necklaces and sets. Strieborné šperky MODESI - strieborné prstene, náušnice, náhrdelníky, strieborné súpravy a kolekcie. Dizajn modelov odráža súčasné moderné svetové trendy v klenotníctve. Der Silbernsmuck MODESI. Exkluzív MODESI ékszerek – ezüst fülbevalók, gyűrűk, nyakláncok és kollekciók. Der Modern Silbernsmuck MODESI.